Otwarcie roku akademickiego w Starych Bogaczowicach

8 października zostałam zaproszona na inaugurację roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Starych Bogaczowicach, połączonego z otwarciem nowego budynku gminnej biblioteki i Centrum Edukacyjno-Społecznego. Poproszono mnie o wygłoszenie wykładu inauguracyjnego. Po zakończeniu części oficjalnej odbyło się spotkanie z Czytelnikami.

Okazuje się, że aktywność fizyczna i umysłowa seniorów przynosi wymierne skutki. Rzadko się zdarza na spotkaniach autorskich, aby czytelnicy potrafili wycisnąć mnie jak cytrynę. A mieszkańcom Starych Bogaczowic się to udało. Na spotkaniu znalazło się liczne grono osób zauroczonych swoim regionem i zafascynowanych historią swojej małej Ojczyzny. Zadawali pytania w pełni przemyślane, dociekliwe, a niektóre nawet podchwytliwe.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/platne/serwer14579/public_html/jolantamariakaletapl/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175